קטגוריות

  • בקטגוריה

מוצרים

התחברות    |   Join Us
*שם פרטי
*סיסמא
*שם משפחה
*אמת סיסמא
The password will allow you to identify as a customer, come back and purchaser quickly
*דוא”ל
This email address will be used for shipping related messages, order confirmations and more
כינוי
The nickname will appear next to the product rank
*תאריך לידה
לקוח קיים:

לקוח יקר, הסיסמא שהזנת שגויה אנא נסה שנית או שחזר סיסמא באמצעות "שכחתי סיסמא"
לקוח חדש?
הירשם בקלות ותוכל להנות מקנייה מהירה, והצעות מיוחדות

אודות הום סנטר

אודות החברה

רשת הום סנטר הינה הרשת הגדולה והמובילה בתחום שיפור ותחזוקת הבית בישראל. מאז היווסדה בנובמבר 1992, פתחה ורכשה החברה 45 סניפים הפרושים בכל מדינת ישראל, והמכילים למעלה מ- 23,000 מוצרים לבית, לגן ולרכב. הום סנטר היא חלוצה בתחום החנויות הגדולות למוצרי DIY "עשה זאת בעצמך" בישראל. הרשת הסבה את הקונספט למונחים ישראליים ייחודיים כדי לענות על הצרכים של האוכלוסייה המקומית באמצעות סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ.

רוב סניפי הרשת ממוקמים באתרים מסחריים מסוג “Power Centers” והיתר בקניונים או בשטחי מסחר נפרדים. נתח השוק של הום סנטר מוערך בין 25% - 20% מנתח השוק של "עשה זאת בעצמך" ושיפור תחזוקת הבית בישראל. הרשת מגלגלת כמיליארד שקל בשנה.

החנויות מציעות מגוון מלא של מוצרים לשיפור וטיפוח הבית בתחומים: צבע, קרמיקה, כלי עבודה, אינסטלציה, אביזרי אמבטיה, טקסטיל, אביזרי חשמל, תאורה, אלקטרוניקה ביתית, מטבחים, פריטי ריהוט, ריהוט להרכבה עצמית, ריהוט גן, אביזרי רכב, מוצרי גינון, פרגולות, דקים,גדרות ,שערים, דלתות פנים ופרזול. בסה"כ כ- 20 מחלקות. בנוסף, במספר סנטרים גדולים נבחרים קיימים חדרים מעוצבים בקונספט - ה"בית של הום סנטר" המדמה בית לדוגמא הכולל את כל חדרי הבית על כל מרכיביהם ומהווה מרכז מכר ועיצוב לבנייה, שיפוץ, ריהוט ועיצוב הבית.

האסטרטגיה המבדלת את החברה בשוק

  • אסטרטגיית המכירות של החברה היא הצעת מגוון רחב של מוצרי ליבה לשיפור הבית במחירים נמוכים.
  • הרשת רוכשת מוצרים מהשוק המקומי ובמקביל נעזרת גם ברשת הספקים הבינלאומית המפותחת שלה.
  • בידול ממתחרים ע"י קונספטים: "בית לדוגמא", הום סלולר , One stop shop- הכל תחת קורת גג אחת.
  • אווירה משפחתית בחנויות המתאפיינת בצוות מכירות מקצועי ומיומן המעניק שירות יוצא דופן.

הזירה הבינלאומית

בשנת 1999 פנתה הום סנטר לראשונה אל הזירה הבינלאומית והקימה פעילות בקפריסין. כיום, החטיבה הבינלאומית של החברה מונה 12 סניפים: ארבע חנויות בקפריסין, חמש חנויות ברוסיה ושלוש חנויות בסרביה. בעקבות הצלחת מהלך זה, הציבה לעצמה הום סנטר כיעד, להפוך לגורם מרכזי בשוק "עשה זאת בעצמך" גם במרכז ומזרח אירופה ובעיקר ברוסיה.